תמונה לאתר 1.JPG

שגית שרון

פסיכולוגית קלינית מומחית

מוסמכת בטיפול בהתמקדות (Focusing Oriented Psychothearpy)

ומנחה קבוצות טיפוליות בשילוב יוגה

אני מאמינה כי ריפוי וצמיחה באים מבפנים, וכי תהליכי ריפוי וצמיחה מתרחשים באופן טבעי, כאשר אנחנו מתבוננים פנימה ומפנים את תשומת הלב שלנו למה שמתרחש בתוכנו ברגע הנוכחי.

אני רואה את עצמי כמלווה ומסייעת לתהליך של המטופל או המטופלת, בעזרת הכוונה ויצירת תנאים המאפשרים להם להפנות את הקשב פנימה, מתוך עמדה מתעניינת ולא שיפוטית. אני מאמינה כי אווירה נעימה ומכילה, בטחון בקשר, מקצועיות ושקיפות, תומכים בתהליך זה.

 

בעבודתי אני משלבת באופן אינטגרטיבי בין טיפול דינמי התייחסותי, המתאפיין בתקשורת כנה ופתוחה בגובה העיניים, לבין גישות מבוססות מיינדפולנס (קשיבות) ועבודה עם החיבור בין גוף ונפש.

לצד הכשרה בטיפול דינמי קלאסי, אני מוסמכת בטיפול בהתמקדות (FOT). לאורך 20 שנות עבודה טיפולית, רכשתי רקע בגישות גופנפש תהליכיות נוספות (שיטת האקומי, Somatic Intervention, גשלטלט גוף נפש, Core Process Psychotherapy, שיטות ממוקדות רגש ועוד), לצד ידע בפסיכולוגיה אבולוציונית ובCBT. בעבודתי אני משלבת בין גישות אלה באופן שמותאם אישית לצורך ולאופי של כל מטופל או מטופלת.

מאז שנת 2012 אני מטפלת בקליניקה פרטית, במרכז הטיפולי "עץ השדה" שבכפר אוריה, מול הנוף הפתוח של שפלת יהודה.

אני מלווה מבוגרים ובני נוער, אשר מתמודדים במגוון תחומים, וביניהם חרדות, קשיים בוויסות רגשי, רגישות יתר, מצבים פסיכוסומטיים, פרידות ומעברים, התלבטויות חיים, טראומות ופגיעות מיניות בילדות, הריון לידה והורות, קשיים בזוגיות, חוסר בטחון, קשיים חברתיים ועוד.

הפגישות מתקיימות בשעות הבוקר והצהריים.

בנוסף אני מעבירה סמינרים למטפלים.

ניתן לתאם פגישת היכרות

בטלפון: 054-6448552

או במייל: sag_sharon@yahoo.com